Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Výměnné originální horní kryty capy pro IQOS v mnoha barvách koupíte od 249 Kč

Výměnný horní kryt - cap pro IQOS je nejsnažším způsobem, jak se odlišit od ostatních uživatelů. Prodávají se v mnoha pastelových i metalízových barvách v IQOS Store nebo eshopu. 

0

Výměnné horní kryty holderu jsou levným způsobem, jak si odlišit svůj IQOS od ostatních. Staly populární především v roce 2018, kdy je výrobce Philip Morris nabídnul v několika akcích, v létě jste je mohli zdarma získat ke dvěma kartonům HEETS, v září se dostaly do 50% akce k prvnímu výročí uvedení IQOS na český trh. 

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Výměnné kryty jsou v nabídce v pastelových a metalických barvách za ceny od 249 do 289 Kč, vybrat si můžete z decentní matné nebo křiklavě lesklé, dobře pasující k dámským nehtům. Od září 2018 se nabídka rozšířila o další atraktivní odstíny

 

Na internetu najdete o mnoho zajímavých asijských nabídek neoriginálních krytů, někdy levnější, ale většino za podobné ceny jako originál, rozeznáte je především podle toho, že zpravidla nemají nápis IQOS. K jejich použití jsme rezervovaní, podle nás se v Číně nevěnuje příliš pozornosti zdravotní nezávadnosti plastu ani nástřiku a nikdo neví, jak se zachovají při zahřívání.  

Upravit
comments powered by Disqus