Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Vyhrajte limitovanou edici IQOS Motor a VIP vstupenky na Moto Grand Prix Brno

Přihlašte se do soutěže o vstupenky na Velkou cenu motocyklů v Brně a unikátní limitovanou edici IQOS Motor v černorudé barvě.

0

Už máte svůj IQOS Club kód v emailu od Philip Morris? Využijte ho k registraci do soutěže! Klikněte na odkaz, přihlašte se a už soutěžíte. A jak vyhrajete? Oslovte co nejvíce svých přátel a předveďte jim IQOS.

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Za každého nového zákazníka, který nakoupí pomocí vašeho unikátního kódu přes eshop IQOS MULTIPACK SET nebo IQOS CARTON SET, případně u dealera a na prodejně zvýhodněnou sadu od 18.6 do 9.7.2018 získáte bod. Prvních deset zákazníků s nejvyšším počtem bodů vyhrává IQOS Motor a vstupenky VIP.

Za každé doporučení navíc pro vás stále platí červnová odměna 600Kč a současně sleva 200Kč pro vaše přátele. 

 

Pravidla soutěže (PDF) a přihlášení najdete na webu iqosmotogp.cz. Pokud jste svůj unikátní IQOS CLUB kód neobdrželi do emailu, zkontrolujte složku Spam, případně volejte infolinku a vyžádejte si znovu zaslání. 

 

A co když nevyhrajete? Nevadí, IQOS Motor by se měl objevit omezeně v prodeji jako limitovaná edice za běžnou cenu 2690Kč, podobně jako na Slovensku při speciální příležitosti otevření prvního IQOS Store v Bratislavě.

Upravit
comments powered by Disqus