Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Vyhrajte limitovanou edici IQOS Motor a VIP vstupenky na Moto Grand Prix Brno

Přihlašte se do soutěže o vstupenky na Velkou cenu motocyklů v Brně a unikátní limitovanou edici IQOS Motor v černorudé barvě.

0

Už máte svůj IQOS Club kód v emailu od Philip Morris? Využijte ho k registraci do soutěže! Klikněte na odkaz, přihlašte se a už soutěžíte. A jak vyhrajete? Oslovte co nejvíce svých přátel a předveďte jim IQOS.

 

Za každého nového zákazníka, který nakoupí pomocí vašeho unikátního kódu přes eshop IQOS MULTIPACK SET nebo IQOS CARTON SET, případně u dealera a na prodejně zvýhodněnou sadu od 18.6 do 9.7.2018 získáte bod. Prvních deset zákazníků s nejvyšším počtem bodů vyhrává IQOS Motor a vstupenky VIP.

Za každé doporučení navíc pro vás stále platí červnová odměna 600Kč a současně sleva 200Kč pro vaše přátele. 

 

Pravidla soutěže (PDF) a přihlášení najdete na webu iqosmotogp.cz. Pokud jste svůj unikátní IQOS CLUB kód neobdrželi do emailu, zkontrolujte složku Spam, případně volejte infolinku a vyžádejte si znovu zaslání. 

 

A co když nevyhrajete? Nevadí, IQOS Motor by se měl objevit omezeně v prodeji jako limitovaná edice za běžnou cenu 2690Kč, podobně jako na Slovensku při speciální příležitosti otevření prvního IQOS Store v Bratislavě.

Upravit
comments powered by Disqus