Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Revoluční IQOS 3 DUO na dvě náplně HEETS za sebou, nabije se za poloviční čas

Philip Morris dnes představil nový model IQOS 3 s přívlastkem duo a jednou novou barvou. Holder se nabije na dvě náplně HEETS za sebou, pro první už za polovinu času ve srovnání s běžnou IQOS 3.

0

IQOS 3 DUO

Dnešní představení IQOS 3 DUO v Japonsku sklidilo velký ohlas, nejnovější model totiž přináší nejžádanější inovaci. Konec dlouhému čekání na dobití u ranní kávy nebo během přestávky, nahřívač je díky bleskovému dobíjení připraven pro první HEETS za polovinu času oproti minulým modelům, za 3,5 minuty se nabije dokonce na dvě použití za sebou

 

Na obrázku můžete vidět novou druhou kontrolku, každá signalizuje nabití pro jeden HEET, které můžete, ale nemusíte využít za sebou. Po prvním HEETU můžete nahřívač vrátit do nabíječky a za 3,5 minuty je opět připraven na dvě použití za sebou, nebo můžete využít obě nabití a po vrácení do nabíječky je nahřívač po 2 minutách připraven na první HEET, za 3:30 minuty na dvě použití.  

IQOS 3 DUO Copper

Společně s novinkou byla uvedena také nová barva, měděnný odstín pojmenovaný Copper. V nabídce zůstanou i současné varianty, celkem si vybereme z pěti barev:

  • IQOS 3 DUO - Copper
  • IQOS 3 DUO - Warm White
  • IQOS 3 DUO - Stellar Blue
  • IQOS 3 DUO - Brilliant Gold
  • IQOS 3 DUO - Velvet Gray 

Díky velkému rozšíření se IQOS 3 DUO začal jako v první zemi dnes nabízet v Japonsku, Evropa bude následovat později stejně jako u loňské premiéry IQOS 3. U nás ho tedy můžeme očekávat přibližně do dvou měsíců, určitě ale stihne vánoční trh. 

IQOS 3 Duo postupně nahradí současný IQOS 3. V Japonsku je cena jen nepatrně vyšší než předchozí model, v přepočtu vychází na 2300 Kč. My budeme novinku netrpělivě očekávat, protože nám přijde revoluční, napište nám do komentářů, co si o vylepšení myslíte vy? 

   

Tagy: Novinky
Upravit
comments powered by Disqus