Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Pět nových barevných variant holderů pro IQOS od 1. října v prodeji za skvělou cenu

Po limitovaných edicích IQOS výrobce Philip Morris uvádí pět nových atraktivních variant holderů, zakoupit si je můžete od 1. října na eshopu a IQOS prodejnách. 

0

V posledním roce jsme si mohli zakoupit různé limitované edice IQOS, začátkem roku to byl temně červený IQOS Ruby, na karlovarském festivalu byl uveden IQOS Pink a Blue, ani 15 minut se v pražském IQOS Store neohřála edice Motor sport. Pamatujte, že články o limitovaných edicích jsou vždy aktuální jen v době vydání, o nové barvy je velký zájem a vždy jsou rychle vyprodané. 

 

Nové limitované barvy holderů 

Odlišit se ale nově můžeme jen pomocí holderu, v Česku se začnou na podzim prodávat nové barevné kombinace v nabídce je zatím jen holder Ruby, ostatní limitované barevné varianty budou dostupné pouze po 100 kusech od 1. října 2018 za překvapivě sníženou cenu 890 Kč v těchto variantách: 

  • Gold
  • Marina
  • Red
  • Iron
  • Silver

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Druhý holder nemusí být jen na okrasu

Základní motivací, proč si pořídit nový holder, budou jistě atraktivní barevné varianty, které každému umožní odlišit se, ženy možná ocení barevné ladění holderu jako módního doplňku garderóby do společnosti. Existuje ale i praktický důvod, druhý holder se hodí jako náhradní pro každodenní použití, lze ho dobíjet střídavě s běžně používaným v jedné základně IQOS, což mohou ocenit nejen náruživí uživatelé, kteří neradi čekají na dobití. 

 

Cena holderu byla dříve poměrně vysoká, je ale potěšující, jak vedení české pobočky naslouchá svým zákazníkům a dokáže je odměnit za dobré prodeje IQOS v ČR a prosadit u centrály nebývalé snížení cen navzdory např. slovenskému zdražení. Nové limitované holdery se totiž do prodeje dostávají za 890 Kč, což je aktuálně zřejmě nejnižší cena v Evropě. 

 

Dnes se také na Facebooku objevila pozvánka na pondělní uvedení nových limitovaných holderů do znovuotevřeného IQOS Lounge v Praze 4 u Arkády Pankrác, kde si můžete vybrat ze všech barev, dát si dobrou kávu a pohoštění. 

Tagy: Novinky
Upravit
comments powered by Disqus