Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Nové příchutě HEETS Teek selection a Terra selection v prodeji v Německu a Řecku

Philip Morris uvádí od října 2019 do prodeje dvě nové varianty HEETS. První je TEAK Selection s krémově tabákovou chutí, TERRA Selection naznačí sladový nádech. 

0

Philip Morris nezahálí a neustále rozšiřuje nabídku nových variant HEETS. Od října 2019 začíná distribuovat v Německu, Řecku a Ukrajině fialové TERRA SELECTION a světle hnědé TEEK SELECTION. Volba barevných odstínů je poměrně překvapivá, zatímco světle hnědá bude asi mírně kolidovat s tmavě hnědými Bronze, fialová má v podstatě stejný odstín s ruskými borůvkovými Purple Label.

Seznam všech příchutí HEETS, jaké existují varianty ve světě

Jakou chuť mají HEETS Terra Selection 

PMI nás už několikrát překvapilo barvitým popisem chutí HEETS a nezklamal ani tentokrát, Terra Selection jsou podle něj z celozrnné a pražené tabákové směsi s robustním, dokonale vyváženým a vyzrálým aroma.

 

Jakou chuť mají HEETS Teak Selection

Odvážné popisy chuti jednotlivých variant pokračují, intenzivní Teak Selection je podle PMI vyváženou směsí pečeného tabáku se smetanovou notou a rafinovaným ořechovým aroma.

Obě varianty HEETS už jsou v prodeji na německém eshopu a značkových prodejnách za běžnou cenu 6 €. Dostupnost se bude postupně rozšiřovat do dalších zemí. 

Tagy: Novinky
Upravit
comments powered by Disqus