Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Nová limitovaná edice IQOS Pink a Blue uvedena na MMF Karlovy Vary

Limitovanou edici růžového a modrého IQOS představil Philip Morris na mezinárodním filmovém fetivalu v Karlových Varech. Nahradila tak přechozí vyprodaný model Ruby.

0

Chcete být první, kdo bude mít limitovanou edici IQOS Pink a Blue? Neváhajte a vyrazte na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech od 29.6 do 7.7. 2018, kde je najdete v  IQOS Lounge za běžnou cenu 2690Kč. Obě limitky se po skončení festivalu dostanou do běžného prodeje v IQOS Store a pop-up stáncích. 

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Růžový IOQS Pink

Růžová varianta je velmi decentní s jemnou metalízou, bohužel nejde o sytou barvu, ale spíše starorůžovou, která podle dopadu světla mírně mění odstíny. K dostání bude na prodejnách IQOS Store a v eshopu za 2690Kč. 

Modrý IOQS Blue

Modrou variantu znáte z našeho webu, poměrně často ji používáme pro doprovodné obrázky, máme dovezený předchozí model 2.4 bez Bluetooth. Sytě světle modrá je potažená jemnou metalízou a podle našeho názoru je nejatraktivnější barevnou variantou s vyjímkou super speciální edice IQOS Motor, kterou lze ale pouze vyhrát v soutěži a do prodeje se nedostane. 

Upravit
comments powered by Disqus