Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Kolik vykouřím HEETS denně? Aplikace Sticks Today to spolehlivě počítá přes Bluetooth

Sticks Today je neoficiální aplikace pro statistiky užívání HEETS v IQOS a notikace v mobilu. Narozdíl od téměř zbytečné originální appky funguje spolehlivě a je užitečná zejména, pokud chcete svůj zlozyk omezovat.  

0

Sticks Today doplňuje funkce, které jsme očekávali v originální aplikaci IQOS Connect. Bez ní se sice neobejdete pro nastavení např. vibrací nahřívače, každodenně vám však bude užitečnější neoficiální appka zaměřená především na statistiku užívání IQOS a notifikace. 

 

Sticks Today je ke stažení pro Android a až do listopadu 2019 byla i pro iPhone. Pak Apple zahájil hon mimo tabákových výrobků i na elektronické cigarety a smazal všechny související aplikace včetně Sticks Today. Takže kdo má iPhone, má opět smůlu, stejně jako u oficiální appky.

 

NAŠE PORADNA A SÍTĚ

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Youtube IQOSmag Twitter IQOSmag

Co umí Sticks Today

Tahle skvělá aplikace je zaměřená především na počítání použitých náplní a proto udělá radost málo kterému uživateli IQOS. Ihned po propojení vašeho zařízení přes Bluetooth začne nemilostrdně evidovat každé vyjmutí holderu z nabíječky jako jeden spotřebovaný HEET a hlasitě je počítá v notifikacích mobilu. Po vrácení do nabíječky další notifikací oznámí jeho dobítí.  

 

V přehledném grafu Today vidíte počet použitých náplní v posledním dni a na Timeline se můžete podle časů podívat, kdy jste příliš aktivní.

 

Recent zobrazuje počet použitých náplní po dnech, týdnech, měsících, letech a pokud si nastavíte cenu HEETS, i celkovou útratu. Většinou to nebývá potěšující pohled, možná proto Philips Morris statistiky do své aplikace nezařadil, aby nepřišel brzy k bankrotu.

 

Na kartě Peak najdete statistiky podle dní v posledním týdnu i podle denní doby, která vám má pomoci snížit spotřebu HEETS. 

 

Na poslední kartě My Device najdete informace ke svému IQOS, jaká uplynula doba od čištění i historii dobíjení. 

   

Přehledné obrazovky Toady a Recent aplikace Sticks Today

 

Nastavení aplikace Sticks Today

V pravém horním rohu najdete ikonu Settings. Nastavit si můžete Notifikace, cílovou hodnotu spotřebovaných náplní také trochu depresivně cenu jedné krabičky HEETS (bohužel jen ve světových měnách) pro počítání celkových nákladů a možné úspory, pokud spotřebu omezíte. 

 

Notifikace

Oznámení Sticks Today mohou být až otravná, při každém vytažení holderu telefon oznámí kolikátou náplň si dnes dáváte, což dobře slouží jako připomenutí, že to nemáte s užíváním přehánět. Další notifikace se ozve po vrácení a dobití nahřívače. Podle vašich potřeb si notifikace povypínejte, jinak se mobil neustále ozývá. Nepříjemné je, že se nedá změnit zvuk, takže nerozeznáte, zda přišla SMS nebo se zrovna holder nedobíjí. 

   

Nastavení a notifikace aplikace Sticks Today  

 

Závěr: Takhle měl vypadat IQOS Connect 

Sticky Today funguje narozdíl od originální aplikace spolehlivě, pokud se s mobilem vzdálíte od IQOS, stačí vyjmout a vrátit nahřívač a zařízení se opět propojí. Aktualizace: Po delší době se ukázalo, že spolehlivost je vrtkavá. Pokud se IQOS vybije nebo na delší dobu vzdálí od mobilu, spojení se ztratí a už se neobnoví bez otevření aplikace a ručního spárování. Vliv na baterii mobilu je nepatrný. Úplně příjemná také není trvale zobrazená červená ikona propojení na displeji a v oznamovacím centru. 

 

Aplikace má ukázkovou podporu vývojářů na webu, pracuje s IQOS 2.4+, IQOS 3 a IQOS 3 DUO (nefunguje s Multi) a nutno konstatovat, že obsahuje mnoho funkcí, které uživatelé očekávali od výrobce, pokud by to opravdu myslel se svými zákazníky vážně. 

Sticks today ke stažení


Patří do rubriky: Bluetooth v IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus