Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Kde koupit originální dózu IQOS s keramickým potahem na nedopalky, říkáme jí heetelník od slova popelník

Oblíbili jste si IQOS pohodové kouření bez nepořádku? Jistě už jste zjistili, že není kam ukládat nedopalky. Stylová hliníková dóza s keramickým povrchem je stylovým doplňkem vaší domácnosti. 

0

Pokud jste rádi kouřili i doma, jistě jste s radostí vyhodili všechny popelníky a užíváte si voňavé domácnosti. Ale kam s nedopalky z náplní HEETS? Stylová značková dóza poslouží jako nenápadný heetelník a navíc je zajímavým bytovým doplňkem.

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Ačkoli vypadá dóza poměrně velká, díky zúženému hrdlu, které mimo jiné brání šíření ódéru z nedopalků, se do ní vejde přibližně dvacet kusů. Pak je nutné ji v polovině rozšroubovat a vyprázdnit. 

Dóza má jen jednu chybku na kráse, v internetovém obchodě výrobce IQOS byla původně za hříšných 999 Kč, od podzimu 2018 byla mírně zlevněna na 849 Kč. A kam s nedopalky HEETS v autě? Chcete-li utrácet, můžete mít i autodózy.

 

Koupit IQOS popelník

 

Od uvedení IQOS 3 je v nabídce nový atraktivnější model dózy z keramiky a hliníkovým víčkem ve třech barevných kombinacích, do které se lépe vhazují nedopalky, cena zůstala podobná, 899 Kč.

Vlevo nový model dózy, vpravo původní
Upravit
comments powered by Disqus