Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Kde koupit originální dózu IQOS s keramickým potahem na nedopalky, říkáme jí heetelník od slova popelník

Oblíbili jste si IQOS pohodové kouření bez nepořádku? Jistě už jste zjistili, že není kam ukládat nedopalky. Stylová hliníková dóza s keramickým povrchem je stylovým doplňkem vaší domácnosti. 

0

Pokud jste rádi kouřili i doma, jistě jste s radostí vyhodili všechny popelníky a užíváte si voňavé domácnosti. Ale kam s nedopalky z náplní HEETS? Stylová značková dóza poslouží jako nenápadný heetelník a navíc je zajímavým bytovým doplňkem.

 

NAŠE PORADNA A SÍTĚ

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Youtube IQOSmag Twitter IQOSmag

Ačkoli vypadá dóza poměrně velká, díky zúženému hrdlu, které mimo jiné brání šíření ódéru z nedopalků, se do ní vejde přibližně dvacet kusů. Pak je nutné ji v polovině rozšroubovat a vyprázdnit. 

Dóza má jen jednu chybku na kráse, v internetovém obchodě výrobce IQOS byla původně za hříšných 999 Kč, od podzimu 2018 byla mírně zlevněna na 849 Kč. A kam s nedopalky HEETS v autě? Chcete-li utrácet, můžete mít i autodózy.

 

Koupit IQOS popelník

 

Od uvedení IQOS 3 je v nabídce nový atraktivnější model dózy z keramiky a hliníkovým víčkem ve třech barevných kombinacích, do které se lépe vhazují nedopalky, cena zůstala podobná, 899 Kč.

Vlevo nový model dózy, vpravo původní
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

comments powered by Disqus