Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Kde koupit nejlevnější náplně HEETS pro IQOS za 829Kč

Častým dotazem nových uživatelů IQOS je dostupnost náplní HEETS za lepší cenu. Pokud si zvládnete opatřit registraci do velkoobchodu, můžete ušetřit téměř deset korun na krabičce. 

0

Základní cena náplní HEETS je 100Kč za krabičku 20ks. Tato cena zůstane podle ředitele české pobočky Philip Morris stejná i po uvalení spotřební daně v roce 2019. Pokud si vezemete celý karton, na většině prodejních míst ho koupíte za 900Kč, šetříte tedy 10Kč na krabičce. Výjimkou jsou některé čerpací stanice (např. Shell), kde slevu poskytují jen 50Kč/karton. (všechny ceny v článku jsou včetně DPH)

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

HEETS se slevou v Geco

Síť trafik Geco od poloviny roku slevu na karton poskytuje pouze s věrnostní kartou, kterou získáte zdarma ihned při nákupu a načítají se na ní body za nákup tabákových výrobků, za které si nastřádáte na další karton zdarma. 

 

HEETS za 829Kč v TamdaFood a Geco

Ušetřit můžete i v řadě velkoobchodů, většinou ale s registrací na živnostenský list. Po celé republice naleznete velkoobchody Geco, v některých benevolentnějších pobočkách chybějící registraci přehlédnou, oficiálně ji ale potřebujete, cena je 829Kč, platba výhradně hotově. HEETS mají také v Makro za 840Kč, také se zákaznickou kartou. Dalším místem je velkoobchod TamdaFood ve vitnamské tržnici Sapa v Praze Písnici, s registrací za 829Kč.

 

HEETS za 750 Kč na letišti

Letíte mimo Evropskou Unii? Pak si můžete při odletu koupit na cestu karton HEETS za 750 Kč v mezinárodním prostoru. Na zpáteční cestě si do ČR můžete koupit domů jeden karton. 

 

HEETS levněji na Facebooku

Dalším místem, kde sice nemůžete nakupovat pravidelně, ale o to levněji, jsou naše FB skupiny IQOS CZ/SK komunita a HEETS, kde se pravidelně objevují nabídky ostatních členů, kterým HEETS např. přebývají nebo přestali kouřit, občas také na zahraniční příchutě, třeba borůvky. 

Upravit
comments powered by Disqus