Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Kde koupit borůvkové, čokoládové nebo perníkové HEETS

Náplně HEETS se u nás prodávají ve třech příchutích, ve světě je ale nabídka bohatší, i když se v roce 2018 postupně sjednocuje, ochutnat můžete například borůvku. 

0

Základní tři verze náplňí HEETS pro IQOS určitě znáte, silnější oranžové Amber, slabší žluté Yellow a mentolové Turquoise, ve světě však existuje mnoho dalších variant, na které se můžete podívat v Přehled všech variant náplní HEETS.

 

V Rusku a Koreji se běžně prodávají HEETS Purple s příchutí borůvky a lesních bylin, ačkoli to ještě nikdo nedokázal potvrdit, ve Švýcarsku se údajně jednou objevila limitovaná edice perníku nebo koňaku, takže jsou spíše jen toužebným přáním. V Německu jsou dostupné extra silné hnědé Bronze (úvodní foto), které však nejsou čokoládové, takové nekoupíte, ačkoli se o nich hodně diskutuje. 

Kolik stojí hnědé extra silné HEETS v Německu

 

NAŠE PORADNA A SÍTĚ

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Youtube IQOSmag Twitter IQOSmag

Na fotografiích naší členky Facebookové skupiny IQOS CZ/SK Yvonne Ullmannové vidíte příklad krabičky z Japonska, kde se bohatá nabídka příchutí prodává v blyštivých barvách pod názvem Marlboro IQOS, koupíte je za částky přesahující 200Kč za krabičku např. na eBay. Některé příchutě, jako ukrajinské Parliament Blue a Fresh nebo ruské borůvkové Purple, seženete i ve FB skupině HEETS.

Marlboro for IQOS se dají koupit v Japonsku 

Hodně se spekuluje o příchodu další varianty HEETS do ČR v průběhu roku 2018, nejpravděpodobnější se jeví Bronze nebo Red nebo úplně nová varianta, s příchutěmi ale nepočítejte, podle nařízení Evropské unie jsou zakázány u všech tabákových výrobků.

 

A jakou příchuť byste ochutnali vy? Napište nám do komentářů!

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus