Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Jak si zapůjčit IQOS na zkoušku zdarma, bez rizika můžete zkusit už nekouřit cigarety

Mnoho kuřáků se zajímá, jak vyzkoušet IQOS před koupí, aby neivestovali peníze zbytečně. Řešení je snadné, IQOS si lze zdarma až na týden zapůjčit od IQOS partnerů nebo v prodejnách. 

0

Kouříte, zaslechli jste o IQOS a chtěli byste ho vyzkoušet, než se definitivně rozhodnete pro koupi? Je to snadné, zdarma ho zapůjčí ve značkových prodejnách ve větších městech nebo vám ho až domů přivezou speciálně vyškolení IQOS partneři. 

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Chcete si IQOS rovnou zakoupit? V eshopu vyjde s naším slevovým kódem na pouhých 90 Kč: 

Jak koupit IQOS 2.4 za 90 Kč

 

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Náš web vám poradí

Jako první doporučujeme pročíst náš web. O IQOS nezávisle píšeme už dva roky a zmapovali jsme nejčastější otázky nových zájemců i uživatelů v naší nějvětší české a slovenské Facebook skupině

Startovní sada IQOS 2.4 Multipack set

Pokud vás IQOS zaujal, můžete ho bez rizika rovnou zakoupit v eshopu ve startovním sadě za 1290 Kč se čtyřmi krabičkami na otestování, s naším promo kódem 11466SAG navíc získáte vouchery na slevu pro další nákup, samotné zařízení tedy vyjde na 90 Kč. Pokud vás neosloví, můžete ho samozřejmě vrátit. 

 

Jak koupit IQOS 2.4 SET

 

Další způsob, jak zařízení vyzkoušet, je kontaktovat kontaktovat IQOS partnera. Zařízení vám doma nebo v kavárně předvede a až na týden zdarma zapůjčí a k němu nabídne 6 krabiček náplní HEETS za 200 Kč (běžně stojí krabička 100 korun, takže ušetříte 400). IQOS partner se o vás postará i po prodeji, je k dispozici na telefonu pro rady a v případě potíží u něj můžete zařízení i reklamovat, což je velká výhoda. 

IQOS si můžete zapůjčit také ve značkových prodejnách IQOS Store a stáncích v obchodních centrech, dostupnost je ale omezená na větší města a nákup přes IQOS partnera je pohodlnější.

Tagy: Slevy IQOS
Upravit
comments powered by Disqus