Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Jak si zapůjčit IQOS na zkoušku zdarma, bez rizika můžete vyzkoušet už nekouřit cigarety

Mnoho kuřáků se zajímá, jak vyzkoušet IQOS před koupí, aby neivestovali peníze zbytečně. Řešení je snadné, IQOS si lze zdarma až na týden zapůjčit od IQOS partnerů nebo v prodejnách. 

0

Kouříte, zaslechli jste o IQOS a chtěli byste ho vyzkoušet, než se definitivně rozhodnete pro koupi? IQOS vám zdarma zapůjčí vyškolení IQOS partneři, přivezou vám ho domů nebo se setkáte např. v kavárně. IQOS vám zapůjčí také ve větších městech ve značkových prodejnách a stáncích.

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

 

Náš web vám poradí

Jako první doporučujeme pročíst náš web. O IQOS nezávisle píšeme už dva roky a zmapovali jsme nejčastější otázky nových zájemců i uživatelů v naší největší české a slovenské Facebook skupině

 

Nákup IQOS v eshopu se slevou

Pokud vás IQOS zaujal, můžete ho bez rizika rovnou zakoupit v eshopu ve startovním sadě za 1290 Kč s 10 krabičkami náplní na otestování, s naším promo kódem 11466SAG navíc získáte voucher na slevu pro další nákup, samotné zařízení pak vyjde na 90 Kč. Pokud vás neosloví, můžete ho samozřejmě vrátit. 

Jak koupit IQOS 2.4 SET

 

Zapůjčení IQOS od partnera zdarma

IQOS si můžete zdarma zapůjčit, v Praze a středočeském kraji volejte 777 111 116, IQOS partner vám ho přiveze ještě dnes, pokud jste z dalších krajů, můete si vyhledat a kontaktovat IQOS partnera podle mapy. Zařízení vám doma nebo v kavárně předvede a až na týden zdarma zapůjčí a k němu nabídne 6 krabiček náplní HEETS za 200 Kč (běžně stojí krabička 100 korun, takže ušetříte 400). IQOS partner se o vás postará i po prodeji, je k dispozici na telefonu pro rady a v případě potíží vám doporučí nejlepší řešení. 

IQOS si můžete zapůjčit také ve značkových prodejnách IQOS Store a stáncích v obchodních centrech, dostupnost je ale omezená na větší města a nákup přes IQOS partnera je pohodlnější.

Patří do rubriky: Slevy IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus