Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Jak a kde reklamovat vadný IQOS, i zlomená planžeta je uznaná závada pro výměnu na počkání kus za kus

Na výrobek IQOS platí při koupi podle zákona dvouletá záruka. Výrobce k reklamacím přistupuje ukázkově, závady příliš nezkoumá a vyměňuje vadné kusy na počkání. 

0

Reklamace IQOS při poruše je bezproblémová, výrobce si je vědom naší závislosti a proto vyměňuje vadný kus výměnou na místě při všech závadách včetně mechanického poškození nahřívací planžety. Je třeba zdůraznit, že na mechanické závady způsobené zákazníkem se záruka nevztahuje a k výměně dochází jen z dobré vůle výrobce, připravte se tedy na instruktáž, jak příště planžetu uchránit.

Nový postup od září 2018 jak reklamovat IQOS

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Philip Morris eviduje podle výrobního čísla všechny kusy a má přehled o záruce. Zatím ale  záruční lhůtu nijak nesleduje a mění všechna zařízení zaregistrovaná v EU bez rozdílu (Jak zaregistrovat nebo odpárovat IQOS ke svému účtu). 

 

 

Reklamace IQOS 

Reklamace IQOS probíhá ve značkových prodejnách, na pop-up stáncích a po předchozím telefonickém získání reklamačního kódu na lince Centra zákaznické péče také v prodejní síti trafik Geco nebo Valmont a vybraných čerpacích stanicích MOL. IQOS se zde vyměňuje na počkání kus za kus a prodejcům už nepřísluší posuzování závady. 

Oficiální seznam prodejen IQOS na mapě
  • Reklamace ve značkových prodejnách IQOS a v pop-up stáncích v obchodních centrech.
  • Reklamace zavoláním na IQOS zákaznické centrum a odvozem kurýrem

    bezplatná linka 800 413 413.

  • Reklamace zavoláním na IQOS zákaznické centrum s vyzvednutím v trafikách Geco, Valmont a na čerpacích stanicích MOL.

Zatím k reklamaci stačí mít zařízení IQOS zaregistrované k vašemu účtu, nepotřebujete fakturu ani krabičku, sebou stačí mít jen jeden vadný kus, pracovník s vámi vyplní protokol, reklamační oddělení později na vašem účtu odpáruje původní zařízení a připojí nové. Celá operace trvá jen několik minut. 

Upravit
comments powered by Disqus