Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

IQOS je v hospodě povolený! Návod, jak se stát IQOS friedly podnikem a získat reklamu zdarma

Jste štamgastem a chcete užívat IQOS ve své oblíbené restauraci? Nebo majitel, který chce zvýšit návštěvnost svého baru nebo kavárny? Zaregistrujte se oficiálně jako IQOS friendly a získejte od výrobce benefity a reklamu zdarma. 

0

Jste majitel podniku a řešíte pokles návštěvnosti díky protikuřáckému zákonu? Povolte používání IQOS, na který se nevztahuje tzv. protikuřácký zákon. Rostoucí počet uživatelů aktivně vyhledává na oficiální mapě podniky, kde mohou IQOS užívat. Restauraci mohou na speciálním webu navrhnout i zákazníci.

 

NAŠE PORADNA A SÍTĚ

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Youtube IQOSmag Twitter IQOSmag

Podle údajů Českého svazu pivovarů klesla výrazně výtoč a konzumace piva, poškodila i vás zákonná regulace? Stěžují si sousedé restaurace na hluk od venku postávajících kuřáků? Bojujte s důsledky zákona a umožněte u vás užívat IQOS uvnitř.

 

IQOS má mnoho zdravotních výhod, podle studií je výrazně méně škodlivý než cigarety, jeho zápach v podniku nepřetrvává déle než několik minut a nevztahuje se na něj tzv. protikuřácký zákon, protože se na něj pohlíží jako na elektronickou cigaretu. Není důvod pro jeho zakazování.

 

Zaregistrujte svou restauraci na speciálním webu Philip Morris tabakvhospodach.cz a staňte se IQOS friendly! Navštíví vás obchodní zástupce, vybaví originálními popelníky a zařadí na mapu podniků, ve které vyhledává neustále rostoucí komunita více než 120 tisíc uživatelů. 

Pokud se dohodnete na širší spolupráci, např. prodeji náplní HEETS nebo dokonce zařízení IQOS, získáte bohatou marketingovou podporu. 

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

comments powered by Disqus