Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

Dostupnost HEETS se rozšiřuje o další země, koupíte je v Maďarsku, v létě Rakousko a USA

Dostupnost náplní HEETS pro IQOS se opět rozšiřuje. Nově přibyly čtyři země v čele s Maďarskem, v létě se můžeme těšit na další, mimo jiné i Rakousko a USA. 

0

IQOS se šíří do dalších zemí. Oficiální mapa na stránkách Philip Morris byla aktualizována o další čtyři země, americký úřad pro kontrolu potravin FDA schválil prodej IQOS v USA od léta a podle některých zdrojů na internetu se také chystá spuštění prodeje v sousedním Rakousku. Náš úplný seznam včetně zjištěných cen a také kde je IQOS zakázaný najdete v článku: 

Kde koupit IQOS v zahraničí, kolik stojí HEETS

Nové země na seznamu

  • Albánie
  • Bosna a Herzegovina
  • Maďarsko
  • Malajsie

 

NAŠE FACEBOOK PORADNA

Facebook IQOS komunita Instagram IQOSmag Twitter IQOSmag

Oficiální dostupnost IQOS

Andorra, Albania, Armenia, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Canary Islands, Canada, Colombia, Croatia, Curaçao, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Dominican Republic, France, Germany, Greece, Guatemala, Hungary, Italy, Israel, Japan, Kazakhstan, Korea, La Réunion, Latvia, Lithuania, Malaysia, Moldova, Monaco, the Netherlands, New Zealand, Palestine, Poland, Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovak Republic, Slovenia, South Africa, Spain, Switzerland, Ukraine, the United Kingdom.

Tagy: Novinky
Upravit
comments powered by Disqus