Co dělat, když náplně HEETS pro IQOS netáhnou, jsou tvrdé nebo přeplněné

Náplně HEETS pro IQOS občas mívají proměnlivou kvalitu, mohou být přeplněné nebo hůře táhnout, zřejmě hodně záleží na jejich skladování u dodavatele nebo v trafice. Co dělat, když IQOS netáhne?

0

V naší Facebookové skupině se občas objeví příspěvek, ve kterém si majitelé IQOS stěžují na proměnlivou kvalitu HEETS. Podle mnoha reakcí se situace hodně zlepšila po změně receptury a označení krabiček, ale stále se objevují příliš tvrdé kusy v krabičce, které hůře táhnou nebo se těžce nasazují do ohřívače. 

Než si řekneme, jak zkusit problém řešit, věřte, že i na náplně HEETS se vztahuje záruka a stejně jak bezproblémově se Philips Morris staví k reklamacím IQOS, vztřícný je i k výměně náplní. Pokud by vám dělali problém v trafice, obraťte se na svého dealera. 

 

Jak zlepšit kvalitu HEETS

Ale protože se málokomu bude chtít běhat reklamovat krabičku, zkuste si poradit sami.

  • Základem je mít vyčištěný nahřívač, zejména odškrábnuté usazeniny z kořenu planžety, který má na potah významný vliv. Jak správně čistit IQOS.
  • Náplň můžete zasunout až po zapnutí do rozehřátého holderu, horká planžeta projede tabákem jako po másle. 
  • Tabákovou část náplně můžete zkusit promnout mezi prsty, pozor, abyste ji neodlomili, jde to snadno, je dlouhá jen jeden centimetr, zbytek je filtr. 
  • Zkuste náplň profouknout ze strany tabáku, někteří uživatelé tvrdí, že pak lépe táhnou.
  • Náplň můžete v průběhu potahování vycvaknout, otočit o 90° a znovu zasadit, někdy začne více dýmit.
  • Někteří uživatelé nedají dopustit na mrazení HEETS. Po několika hodinách v mrazáku a následném rozehřátí v pokojové teplotě údajně dojde k jejich provlhčení.
  • Kdo pamatuje socialistické cigarety, vzpomene si na nalíznutí papírku z boku pro zvlhčení. Funguje i u HEETS, jen to nepřežeňte, kouř je pak žhavý jak z pece.

Mějte na paměti, že jde o babské rady, každý na ně má svůj názor. Někdo si bez profouknutí nezakouří, jiný přísahá, že nikdy s kvalitou HEETS neměl problém, další tvrdí, že jsou vadné kusy v každé druhé krabičce. Napište nám do komentářů nebo na FB, jakou zkušenost máte vy!

Upravit
comments powered by Disqus